تعمیرات اجاق گاز سامسونگ

تعمیرات اجاق گاز سامسونگ

این مجموعه با پشتیبانی بهتر یکی از با تجربه مراکزمعتمد تعمیرات لوازم خانگی مخصوصا اجاق گاز که با مجوزو با نمایندگی رسمی سامسونگ از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول خدمتگزاری به شما عزیزان میباشد. این گروه به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از مخصوصا سامسونگ، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان دربیشرنقاط کشورمیباشد. که از مهمترین آنها میتوان شهرهای اندیشهه، کرج،شهریاراشاره کرد. قابل ذکراست که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات اجاق گاز سامسونگ فعالیت میکنیم  و تحت نتظارت اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به طور رسمی و قانونی خدمات خود را عرضه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات اجاق گاز سامسونگ خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس حاصل فرمائید.تا با مشاوره ی کارشناسان و مهندسین فرهیخته ی این گروه بهره ی کافی برده باشید.
توجه داشته باشید که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات اجاق گاز سامسونگ معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های زیاد و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

مشکل در فندک اجاق گاز

یکی دیگر از مشکلات اجاق گاز ها که میتوان به آن اشاره کرد جرقه نزدن فندک آن می باشد. گاهی اوقت ها هست که  هر چه ولوم را می چرخانید و یا دکمه ی جرقه را نگه می دارید، به هیچ عنوان جرقه ای در اجاق گاز ایجاد نمی شود. در این هنگام  باید ترانس جرقه را بررسی کنید. امکان دارد  ترانس به درستی کار نکند و جرقه ایجاد نشود. همچون یکی دیگر از علایم که می تواند به علت  قطعی سیم باشد. کلید چینی جرقه را نیز بررسی کنید. امکان دارد چینی جرقه شکسته باشد که در این موقع  باید آن را تعویض کنید.

سر و صدای بیشتر شعله

اگر موقع روشن کردن شعله ی اجاق گاز سر و صدای بیشتری  توجه شما رو جلب کند، دلیل این سر و صدا می تواند بخاطر وجود هوای بیش از حد و یا گاز بیش از حد به مشعل باشد. برای رفع این مشکل باید شاتر هوا را برای تعمیر اینکه آیا هوا مشکل دارد یا نه بررسی کنید.

علت تنظیم نشدن میزان حرارت

بعضی اوقات امکان دارد در شعله ی گاز ما، قدرت کنترل میزان حرارت تولید شده ازدست برود و شما هر چه قدر پیچ را کم و بیشتر کنید فرقی در میزان کاهش یا افزایش حرارت نداشته باشد. که این یک علت با سوئیچ بی شمار است که به شماره گیری وصل شده است که سطح توان را تنظیم می کند و نیاز به تعویض دارد که این کار باید توسط کارشناسان انجام شود.

دلیل وجود دود از اجاق گاز

این علت یکی از خطر ناک ترین موارد به شمار می آید و باید هرچه زودتراین مشکل رفع شود لذا می تواند باعث بروز آتش سوزی شود. اگر به تازگی اجاق گاز خود را به  خریداری کرده اید و میزان کمی بوی دود خفیف به مشامتان خورد زیاد نگران نباشید، لذا این یک امر طبیعی می باشد که احتمالا دارد این موضوع را تولید کنندگان و فروشندگان به شما را گفته باشن که طی یک دوره چند ساعته قابل حل باشد. اما اگر این اتفاق برای اجاق گازکهنه اتفاق بیوفتد دلایل گوناکونی می تواند داشته باشد. یکی از این علت ها بخاطر کثیفی بیش از حد اجاق گاز می باشد، به این ترتیب که روغن هایی که از قبل روی دیواره و سطح اجاق گاز باقی مانده بودند، یا اگر گوشت چرب را روی اجاق کباب کردید  می سوزند و بوی بد و دود ایجاد می کنند که در این موقع  باید همه چربی ها و مواد باقی مانده را کاملا تمیز کنید تا این مشکل رفع شود. اما گاهی هم ممکن است  دود ایجاد شده نه بخاطر نو بودن اجاق گاز است و نه بخاطر کثیفی بیش از حد، بلکه بخاطر ذرات مواد غذایی هست که درون فر می باشد. به این ترتیب که مواد غذایی به کف اجاق گاز می ریزند و تبدیل به ذغال می شوند  و این خاکستر بوی نا مطبوع و دود را ایجاد می کند.خاطرنشان میشود که این گروه که نمایندگی رسمی سامسونگ میباشد و در شهر های مختلف همچون شهرهای کرج، اندشه،وشهریاربرای حل مشکلات مذکورفعالیت می نماید و آماده ارائه خدمت به مشتریان عزیز میباشد.

 

علت دود کردن اجاق گاز سامسونگ

اگر اجاق گاز سامسونگ خود را تازه خریداری کردید وبعد ازراه اندازی  متوجه شدید که اجاق گاز دود می کند، باید به شما بگویم که این حالت طبیعی می باشد و هیچ جای نگرانی نیست، اجاق گاز های جدید هنگام تولید از روغن صنعتی استفاده می کنند. پس هنگامی که  برای اولین بار دستگاه را روشن می کنید، باقی  مانده ی این روغن می سوزد و دود می کنند. برای بر طرف کردن این مشکل فقط کافیست که چند ساعت این وضعیت را تحمل کنید و مشکل خود به خود قابل حل میباشد . اما اگر اجاق گاز قدیمی شما دود می کند، این بدین معناست که شعله ها کثیف هستن و لازم است تا مشعل را کاملا تمیز کنید تا مشکل حل  شود.

مشکل یک نواخت نبودن شعله اجاق گاز سامسونگ

شعله اجاق گاز در حالت طبیعی باید به رنگ آبی باشد. همچون ارتفاع شعله نیز باید حدود ۲۰ سانتی متر باشد. در نتیجه اگر رنگ شعله هر رنگی غیر از آبی باشد ( مثلا زرد یا سبز باشد ) و یا ارتفاع شعله کم تر یا زیاد از ۲۰ سانتی متر باشد، غیر طبیعی میباشد وباید متوجه باشید که شعله عادی نیست و نشان دهنده ی یک مشکل می باشد. در صورت عملکرد نا درست شعله، لازم است تا محل شعله به خوبی بررسی شود. مثلا محل شعله نباید خیس و یا چرب باشد. موقعی که ممکن است که به خاطر سر ریز شدن مواد غذایی روی مشعل، مشعل تمیز نباشد و یا چرب شود. در این صورت باید با یک دستمال ابتدا مشعل را کاملا پاک کنید و بعد ازاین با یک دستمال آن را کاملا خشک کنید تا مشکل بوجود آمده بر طرف شود.

روش انجام تعمیرات اجاق گاز سامسونگ توسط مجموعه ما

تعمیر اجاق گاز سامسونگ توسط کارشناسان آموزش دیده و با فرهیخته ی ما با بیشترین و بهترین تجهیزات انجام می شود. در صورت بازدید و تشخیص عیب دستگاه توسط مهندسین ما در صورت امکان تلاش در تعمیر قطعات به جای تعویض آن ها می باشد. اما در بعضی وقت ها بنا به صلاح دید تکنسین لازم است تا قطعات تعویض شوند. بنابراین شما نباید از بابت صرفه جویی در هزینه ها نگران باشید. زیرا افراد ما تمام جزئیات را در نظر دارند تا بیشترین خدمات را با بهترین قیمیت به شما ارائه کنند. پس اگر موردی در اجاق گاز مبله یا فردار، صفحه

ای یا رومیزی و… برند سامسونگ شما پیش آمد، می توانید با شعبات ما که درشهرهای شهریار، اندیشه ، کرج و… میباشد تماس حاصل فرمائید تا مشاوره ی لازم صورت گیرد و بعد از تماس شما در صورت نیاز تا کمتر از ۱ ساعت مهندسین ما به محل شما اعزام می شود.هدف این مجموعه جلب رضایت شما مشتریان عزیز میباشد.