تعمیرات ماکروفر سامسونگ

تعمیرات ماکروفر سامسونگ

درایران مراکزبیشتری برای خدمات رسانی در این زمینه هستند.اما مجموعه ما که با چندین سال تجربه و دارای برند رسمی و قانونی سامسونگ میباشد، تعمیرات ماکروفر سامسونگ را به صورت تخصصی انجام می دهد. این مجموعه یک مرکز قدیمی در حوزه ی تعمیرات تخصصی ماکروفر سامسونگ، فروش قطعات ماکروفر سامسونگ، عیب یابی تخصصی دستگاه، سرویس کامل دستگاه، نصب دستگاه و… می باشد. تعمیرات ماکروفر سامسونگ شما در این مرکز توسط کار شناسان کار بلد ما  صورت میگیرد . این مجموعه در شهرهایی همچون کرج، اندیشه،شهریاو…..دارای شعبه میباشد و به صورت 24 ساعته آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

مزایای بهره گیری از خدمات تعمیرگاه مایکروفر این مجموعه

 تعمیرات دستگاه توسط کارشناسان آموزش دیده و با تجربه

انجام تعمیرات در کمترین زمان ممکن ( حداکثر یک روز کاری )

پاسخگویی به سوالات  و پشتیبانی شبانه روزی

تعمیرات در محل و بدون نیاز به جابه جایی ماکروفر

در صورت امکان نداشتن انجام تعمیر در محل، انتقال دستگاه به کارگاه توسط پرسنل این گروه

دریافت هزینه های عادلانه و مطابق با نرخ مصوب اتحادیه

اعلام هزینه ی تعمیردستگاه شما پیش از انجام تعمیرات

ارائه ی فاکتور رسمی وطبق قانون شرح خدمات

ارائه ی مشاوره ی رایگان با کارشناسان فرهیخته این مرکز

فروش قطعات  بصورت اورجینال با ارائه ی گارانتی

امکان ارسال قطعه به تمام نقاط ایران

تعمیر ماکروفر سامسونگ در محل توسط مهندسین ما

در مرکز تعمیرات ماکروفربا برند سامسونگ ماکرو، در بعضی از مواقع تعمیرات دستگاه شما در محل انجام می شود و در اغلب موارد نیز لازم است تا دستگاه به کارگاه تعمیرات منتقل شود تا تعمیرات تخصصی ترو بهتری در کارگاه انجام  گیرد. در صورتی که نیاز به حمل دستگاه باشد، پرسنل این مرکز خدمات حمل و نقل دستگاه شما به تعمیرگاه مجاز ماکروفر را انجام می دهند، بنابراین جای هیچ گونه نگرانی نمی باشد.

اساسی ترین مشکل در تعمیرات ماکروفر سامسونگ

ماکروفر سامسونگ روشن نمی شود

از اساسی ترین علت روشن نشدن ماکروفر سامسونگ می توان به مشکلاتی همچون خرابی کلید استارت، مشکلات سه راهی، خرابی دو شاخه برق دستگاه، خرابی کابل برق، بسته نبودن کامل درب دستگاه، خرابی قفل درب، فعال بودن قفل کودک، وجود اتصالی در قطعات داخلی دستگاه و… اشاره کرد.

گرم نکردن غذا توسط ماکروفر سامسونگ

همانگونه که می دانید ماکروفر ها برای گرم کردن غذا به ولتاژ بیشتری نیاز دارند. و گاهی نیزامکان دارد که در ساعات اوج مصرف، به علت افت ولتاژ، ماکروفر نتواند غذا را به خوبی گرم کند و در این صورت باید زمان زیادی برای گرم شدن غذا اختصاص دهید. به غیر از این موضوع، از مهم ترین علت گرم نشدن غذا در مایکروفر سامسونگ، می توان به تمیز نبودن محفظه ی داخلی دستگاه، بیشتر بودن حجم غذا، غذا های زیاد چرب، مشکلات مگنترون، خرابی دیود، خرابی سوئیچ درب، خرابی ترانس ولتاز بالا و… اشاره کرد.

مشکل چرخش درماکروفر سامسونگ

یکی از مهم ترین علت  که میتوان نام برد نچرخیدن سینی داخل ماکروفر سامسونگ میباشد، می توان به وجود ذرات مواد غذایی و چربی زیر ریل پایین سینی، سنگین بودن غذا یا ظرف قرار گرفته روی سینی، شکستگی چرخ های ریل گردان، قرار نگرفتن سینی روی کوپلینگ، خرابی شفت و موتور گرداننده و… اشاره کرد واین مجموعه که در شهرهایی همچون شهریار و کرج و اندیشه و… که در این عرصه فعالیت دارد. وبا تلاش شبانه روزی همه این مشکلاتی که به آن اشاره داشیم رو دراسرع وقت برای شما مشتریان عزیزحل می نماید.

مشکل باز نشودن درب ماکروفر سامسونگ

از اساسی ترین  علت  باز نشدن درب دستگاه می توان به خرابی چفت درب که شامل مجموعه ی چفت و قلاب و فنر می باشد اشاره کرد. در صورت خرابی یا شکستگی و یا زنگ زدگی قلاب و فنر ها، باید این موارد تعویض شوند. علاوه بر این امکان دارد که دردستگاه به دلیل خرابی دکمه ی باز کردن در نیز، عملکرد آن دچار مشکل شود.

ماکروفر سامسونگ صدای غیر عادی تولید می کند

اگر هنگام کارکرد دستگاه صدای غیر عادی به گوش می رسد، باید این مورد را جدی بگیرید. از مهمترین علل سر و صدای زیاد در ماکروفر می توان به قرار گیری نا مناسب سینی روی ریل و کوپلینگ، کثیف بودن سطح زیر سینی، قرار دادن ظروف سنگین بر روی سینی، کارکرد نا مناسب فن و… اشاره کرد

چرا ماکروفر سامسونگ صدای غیر عادی تولید می کند

اگر موقع کارکرد دستگاه صدای غیر طبیعی به گوش می رسد، باید این موضوع را جدی بگیرید. از مهمترین علت  سر و صدای زیاد در ماکروفر می توان به استفاده ی نا مناسب سینی روی ریل و کوپلینگ، کثیف بودن سطح زیر سینی، قرار دادن ظرف سنگین بر روی سینی، کارکرد نا غلط  فن و… اشاره کرد.

چرا ماکروفر سامسونگ جرقه می زند

جرقه زدن ماکروفر درخیلی از موارد جدی نیست، اما موقعی نیز می تواند خطرناک باشد. جرقه زدن ممکن است که به علت استفاده از ظروف فلزی، ظروف لب پریده، آسیب دیدگی دیواره ی درون دستگاه، اتصال مدار داخلی دستگاه، خرابی قطعات داخلی دستگاه  و… اتفاق افتاده باشد.

همه ی این مشکلاتی که به آن اشاره با کارشناسان این قابل حل میباشد